Kontakta oss

Frågor eller funderingar? Tveka inte att kontakta oss

Image

Calle Karlsson

Account Manager

+46-(0)722-380 189
calle.karlsson@checkproof.com

Image

Håkan Holmgren

CEO and Founder

+46 (0)705-464 336
hakan.holmgren@checkproof.com

Image

Jakob Schwieler

UX-Designer and Product Owner

jakob.schwieler@checkproof.com

Image

Linn Karlsson

Head of Sales and Market

+46 (0)737-784 752
linn.karlsson@checkproof.com

Image

Manuel Lopez Melgar

Key Account Manager/UK Country Manager

+44 (0)7-729 551 889
manuel.lopez.melgar@checkproof.com

Image

Marcus Edlund

Customer Success Manager

+46 (0)707-174 463
marcus.edlund@checkproof.com

Image

Maria Lingberth

Account Manager

+46 (0)730-435 959
maria.lingberth@checkproof.com

 

CheckProof AB

  • Post och besöksadress
    Propellervägen 4A
    183 62 Täby
  • Telefon & E-post
    +46-8-732 35 00
    info@checkproof.com
Org.nr: 556975-9615